Alternativní text k logu
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Odolen´s Riders (Odolenovi jezdci)

Logo Odolen´s Riders (Odolenových jezdů).Jak to vlastně všechno vzniklo

Na jaře roce 2008 jsem dospěl k tomu, že jsem již dost starý na to, abych si koupil motorku, a přitom si hned při první vyjížďce  kvůli  plezíru, nerozbil hubu. Navíc to bylo splnění dávného snu, poté co jsem před čtrnácti lety přišel za doposud neobjasněných okolností o svou Jawku 350 díky "kamarádovi".  Dal jsem do kupy nějakou tu korunu, vybral si na netu motorku dle mého gusta a tuto zakoupil. Shodou okolností se stalo, že v té době k podobnému názoru dospěl i můj bratr Ivánek a kamarádi z volejbalu "Pišky" a "Trabant". Tak super. Jenže ouha. Pišky si jezdil denně do práce a na výlety o víkendech neměl vůbec náladu. Z Trabanta se stal sněžný muž Yetti. Sice existoval, ale nikdo ho pořádně neviděl. A Ivánek věčně neměl peníze. Prostě krize. Proto jsem  pomocí motorkáři.cz začal hledat další motorkáře z Vodolky, abych nejezdil sám.

A našel. Našel jsem VeFeRáky, Mussa se Slivoňou (Slivoňou se stala až v průběhu členství). Radunu s Ivetou, Karlose s Hankou, Karlose jr., Jindru, Matesa a Zuzku, Hatyma a teď jako poslední přírustek TTonda. Do toho samozřejmě nepočítám Piškyho a Matesovo Štěpánky a Hatymovu Nikol o které jsme se rozmnožili v průběhu trvání OR.

V době, kdy jsem si přetrh achilovku a měl spoustu času na békárny, jsem přemýšlel, když už je nás tolik, proč tu naší bandu neschovat do nějakého obalu. A protože jsme dnes všichni již víceméně Vodoláci , tak jsme to měli celkem jednoduché  s  výběrem jmena.  Jméno které jsme si (jsem vymyslel) vybrali vychází dle historických pramenu od zakladatele našeho městečka  rytíře ODOLENA. Z toho tedy dnešní název: Odolen´s  Riders.

(Převzato z internetových stránek Odolenových jezdů.)

 

Aktuální informace naleznete na internetových stránkách: http://www.odolens-riders.cz/.

Kontakt: odolens-riders@seznam.cz.


Vítejte v Odoleně Vodě